אחסון תכולה בזמן שיפוץ

כאב ראש בזמן שיפוץ, את זה אנחנו לא צריכים להגיד לכם.  מספיק מאמרים מדברים על זה ומבטיחים לכם ראש שקט בשיפוץ שלכם.

אז לא. אנחנו לא הולכים למכור לכם חלומות או פיתרונות קסם. שיפוץ זה תהליך לא נוח, בדר"כ מלווה בלחץ גם משינוי בשגרת החיים וגם יש את החרדה מהוצאות לא צפויות… אבל אתם לא היחידים שעוברים את זה.
כנראה שבסוף התוצאה שווה את זה למרות שבזמן השיפוץ לא מצליחים להרגיש את זה.

אבל- שיפוץ הוא שינוי מבורך. בסך הכל ולמרות הכל, החלטתם להרים את הכפפה ולהגשים את החזון שלכם ולהתפתח. ובשביל שינוי שכזה שווה לספוג קצת. וכן. אם מתכננים אותו נכון אז אפשר להסתדר איתו.

הוצאות לא צפויות הן דבר קיים בשוק. גם כשמבטיחים שלא יהיו הן בד"כ מגיעות. כולנו יודעים כבר להוסיף אותן להוצאות השיפוץ שסגרנו בפועל.

אבל יש הוצאות שבהחלט אפשר לחסוך- נזקים.

אחת הדילמות של זוגות ומשפחות הנמצאים בתחילת תהליך שיפוץ, היא כיצד למנוע פגיעה ברהיטים וחפצים שונים הנמצאים בדירה או בבית.
במקרים מסויימים השיפוץ הוא גם נקודת תורפה לביטחון הדירה או הבית שלכם, מתוך הסטטיסטיקה המוכיחה שבאתרים משופצים מתקיימות לא מעט גניבות. בעיקר אם פיניתם את הדירה לתקופת השיפוץ.

במקרה כזה יש לכם אפשרות פשוטה שתשמור על הציוד החשוב לכם בזמן השיפוץ ותגן עליו מגניבות, תאונות ונזקים.

 

אחסון תכולה בזמן שיפוץ

החלטתם לאחסן את התכולה שלכם בזמן השיפוץ? עשיתם החלטה נבונה.

יובוקס מספקת שירות אחסון תכולת הדירה לטווח זמן גמיש – עד שהשיפוץ יסתיים. 

אנו מגיעים אליכם עם יחידות אחסון ומכניסים את התכולה ליחידות לפי קטגוריות. אם בא לכם לקחת את הזמן ולמלא את היחידות בעצמכם, נשאיר אותן אצלכם ל 48 שעות ותוכלו גם להרוויח זמן וגם לחסוך בכסף.

כשהיחידות מלאות ונעולות אנו לוקחים אותן לאחסון. האחסון נעשה במרלוג מאובטח ומיואש וניתנת לכם אחריות מלאה על הציוד שלכם, המבטיח שתקבלו אותו כמו שאיחסנתם אותו, בכפוף לביטוח/צריכים משהו מהיחידה שלכם? אתם יכולים להגיע ולפתוח את יחידת האיחסון או להזמין את יחידת האחזון הרצויה על פי המיספור המצוין עליה.

נגמר השיפוץ?
כל היחידות יוחזרו אליכם שלמות וסגורות, בדיוק איך שהשארתם אותן.

התקשרו אלינו ונשמח להתאים לכם הצעה גמישה ומותאמת לצרכים שלכם

072-3719984

לקבלת הצעת מחיר גמישה

השאירו פרטים וניצור איתכם קשר בהקדם