שירותי אחסנה

מחפשים פתרון אחסון קל ומהיר?

השאירו פרטים וניצור איתכם קשר בהקדם

יותר חסכוני

לשלם רק על השטח הנדרש לתכולת ולהנות מיחידת איחסון אישית, ניידת ומופרדת.

יותר נוח

יחידות האחסון מגיעות עד ללקוח. יש גישה בשעות הפעילות ובתיאום מראש.

יותר בטוח

כל יחידה נעולה ב-2 מנעולים ושמורה ומאוחסנת במרלו"ג שמור עם אבטחה גבוהה 24/7

שירותי אחסנה

חוזה השכירות נגמר? משפצים את הבית? הקבלן מתעכב?

UBOX מתאים לכולם! אתה זקוק לשירותי אחסנה לכמה ימים, שבועות או חודשים? 

בשביל זה אנחנו כאן!

UBOX מושלם לאחסון חפציך, בין אם אתה עובר דירה, זקוק לשירותי אחסנה של רהיטים וחפצים בזמן שיפוץ הבית, מעבר משרד או אפילו חפצים הקיימים בבית ותופסים מקום, במיוחד בשבילך ה UBOX זמין ומספק מגוון של צרכים.

חברת UBOX מציעה לכם שירותי אחסנה מתקדמים המאפשרים לתת מענה לצרכים של כל לקוח. שירותי האחסנה של חברת UBOX מתאימים לכל סוגי הלקוחות, במגזר הפרטי והמגזר העסקי. בזכות השירותים תוכלו ליהנות מגמישות מלאה ופתרון ההולם למידותיכם.

שירותי אחסנה – כיצד זה עובד ?

שירותי האחסנה מבוססים על יחידות אחסון של יובוקס. הצוות של יובוקס מגיע עם יחידות האחסון לבית הלקוח, שם הצוות מעמיס את הציוד על יחידות האחסון. לאחר מכן הן נלקחות אל המרכז הלוגיסטי של חברת UBOX ונשמרות במחסן מודרני ומתקדם.

בהתאם לכמות הציוד הדורש אחסון, אתם יכולים להזמין כמה יחידות אחסון שתרצו. כך תוכלו לאחסן את הציוד בצורה מסודרת המאפשרת את איתור החפצים והציוד הנדרש בבוא היום כאשר תזדקקו לו.

וכאשר יגיע היום בו תזדקקו לציוד, אנו נגיע אליכם עם יחידת האחסון שלכם. תקופת האחסון אינה מוגבלת, אתם תחליטו מתי לקבל את הציוד בחזרה.

השימוש ביחידות אחסון של יובוקס מאפשר להעניק פתרון משתלם גם ללקוח הקטן ביותר, הזקוק לאחסנת חפצים בודדים. ועד לקוח גדול הזקוק לנפח אחסון רב באמצעות מספר יחידות אחסון.

קיימת גם אפשרות להגיע אל המרכז הלוגיסטי, בתיאום מראש, לצורך הוצאת פריטי ציוד מסוימים מתוך יחידת האחסון.

שירותי אחסנה מתקדמים

חברת UBOX מציעה לכם כמה יתרונות מרכזיים הכוללים נוחות ושירות עד הבית, עלות משתלמת, גמישות וביטחון.

נוחות – שיטת העבודה של חברת UBOX מעניקה לכם נוחות רבה.  צוות יובוקס מארגן את הציוד בצורה מסודרת ביחידות נפרדות, כך שום דבר לא ילך לאיבוד ואת הכל תמצאו במהירות ביום שבו תצטרכו.

שירות עד הבית – במסגרת הנוחות אתם מקבלים שירותי אחסנה עד הבית. אנו מביאים אליכם את יחידת האחסון ואחר כך מחזירים אותה מלאה לאחסון במרכז הלוגיסטי. אינכם נדרשים להביא אלינו את הציוד לאחסון.

עלות  משתלמת – שירותי אחסנה מתקדמים חוסכים לכם את העלויות של החזקת מחסן. למחסן ישנן עלויות גבוהות והוא יכול להיות מוצדק רק כאשר מדובר בכמות גדולה של חפצים הדורשים גישה יומיומית. אך לצורך אחסון של ציוד שאינו נמצא בשימוש שוטף אין צורך לשלם על מחסן.  שירותי אחסנה במיקור חוץ הם הפתרון המשתלם ביותר.

ביטחון – כאשר יש לכם ציוד בעל ערך אותו אתם מאחסנים, כמובן שחשוב לכם שהוא לא יפגע בשום צורה ובטח שאף אחד לא יתעסק בו או יגנוב ממנו דברים. כל יחידת אחסון נעולה בשני מנעולים. המרכז הלוגיסטי המתקדם שלנו כולל שמירה 24/7. אנו מקפידים על כל התקנים והסטנדרטים לצורך מניעת שרפות, הצפות וכל נזק לתכולת יחידת האחסון שלכם.

גמישות – שירותי אחסנה עם גמישות מקסימלית. גם מבחינת כמויות האחסון, מועדי האחסון והאפשרות לגשת אל הציוד גם במהלך תקופת האחסון.

שירותי אחסנה ב UBOX הם הרבה יותר מפתרון לוגיסטי – זהו השקט הנפשי שלכם. הרכוש שלכם בידיים בטוחות וברגע שתצטרכו אותו אנו נביא את יחידת האחסון אליכם.

השירותים של U-BOX

לקבלת הצעת מחיר גמישה

השאירו פרטים וניצור איתכם קשר בהקדם

שירותי יובוקס נוספים

פינוי ואחסון משרדים

יובוקס מציעה לכם שירותי אריזה פינוי ואחסון משרד הכולל שירותים נלוים חשובים.

שירותי טעינה ופריקה

אנו מעניקים גם שרותי טעינה ופריקה ע"י צוות מקצועי ומיומן שיגיע ישירות אליכם עד הבית.

חומרי אריזה וקרטונים

על מנת לשמור על חפציך בצורה הטובה ביותר,
השתמש תמיד בחומר אריזה טוב.
שירותי אחסנה
5/5