אודות UBOX

שיטת האחסון שכבשה את אמריקה UBOX

תחסוך לך זמן וכסף ותספק לך שמירה נוחה ובטוחה לציוד לכל זמן שתידרש

סוף סוף זה קורה בישראל. שירות אחסון שחוסך לך זמן, כסף ומתאים את עצמו לזמנים ולצרכים שלך –  זה יובוקס!
למי זה מתאים?
לכל מי שנזקק לאחסן חפצים או סחורה לתקופה ארוכה או קצרה ולהיות שקט ובטוח שהם שמורים וממתינים לרגע הרלוונטי בשבילך. פתרון מעולה לטסים לחו"ל, מי שמוצא עצמו בין דירות, חנויות המעוניינות לאחסן סחורה של סוף עונה ובכל מקרה שאינך רוצה לוותר על החפצים שלך, גם אם אין ביכולתך אפשרות לשמור אותם כרגע בחלל הנתון לרשותך.

איך זה עובד?
יובוקס ישראל מגיעה עד לבית הלקוח עם יחידת האיחסון אורז ומעמיס את הציוד בנוחות וביעילות. יובוקס מספקת עבורך שירות הובלה בטוח עד למתחם אחסנה בטוח הממוקם בשטח מוצפן בראשל"צ מתחם שורק, בעל שמירה קפדנית 24/7 מרושת במצלמות ונעול במנעול החברה ובמנעול האישי שלך.
בסיום התקופה, החפצים שלך יגיעו עד לכתובת החדשה, שלמים ובריאים.

יובוקס מאמינה בשירות ושומרת על מחיר מוזל שיאפשר לך לאחסן חפצים גם לתקופה ארוכה. לרשותך מתקני יובוקס בגדלים שונים המותאמים לצרכי הלקוח.

אנו מונחים לעבוד בשבילך.
להיות תמיד מותאמים לצרכי הלקוח, באכפתיות, מסירות ושקיפות מלאה.
לפרטים, בירורים והזמנות, אל תהססו לדבר איתנו: 08-6194422 

יותר חסכוני

לשלם רק על השטח הנדרש ולהנות מיחידת איחסון אישית, ניידת ומופרדת.

יותר נוח

יחידות האיחסון מגיעות עד ללקוח. יש גישה בשעות הפעילות ובתיאום מראש.

יותר בטוח

כל יחידה נעולה ב-2 מנעולים ושמורה ומאוחסנת במרלו"ג שמור עם אבטחה גבוהה 24/7

הסיפור שלנו

חברת יובוקס הוקמה על ידי שלום דוד, שעוסק בתחום הלוגיסטיקה ואחסנה כבר מעל ל-15 שנים. במהלך עבודתו, נתקל בהמון מקרים בהם מקומות האחסון היו מרוחקים, לא נוחים ולא בטוחים. הן במגזר העסקי והן במגזר הפרטי.

בעקבות הדרישה של לקוחות רבים לאחסון בטוח של מוצרים וחפצים יקרי ערך,  דוד חשב על פתרון יצירתי לכלל המגזרים, העסקי והפרטי. אחסון בדרך אחרת. אחסון שיחסוך מהלקוח נסיעה לאתרים ומחסנים מרוחקים, לא בטוחים ולא נוחים. אחסון שיתאים גם לסטודנטים שעוברים דירות ורוצים לאחסן באופן זמני חפצים ורהיטים. לבעלי עסקים, שרוצים להחליף או לשמור על סחורה לתקופת זמן קצובה וכמובן אחסון תכולת דירה. אנחנו פה לתת לכם את המענה הזה!

ה- UBOX שלנו, נוצר מהמחשבה ליצור יחידת אחסון בגודל סטנדרטי אשר יתן מענה לאחסון של כמות חפצים ממוצעת (מספר ה UBOX שתרצו להשכיר תותאם לכמות החפצים אשר תרצו לאחסן). אנו מבטיחים להגן על חפציכם ולשמור אותם בטוחים ולכן היחידות אחסון ננעלות בשני מנעולים. מפתח אחד של המנעול הראשון נשמר אצלכם ומפתח של המנעול הנוסף מאובטח אצלנו. האחסון של ה-UBOX יתבצע במתקן מאובטח 24/7 במחסן לוגיסטי אשר ממוקם במרלוג צמפיון מוטורס, גבעת ברנר.

יחידות ה UBOX שלנו מאפשרים ללקוח שירות נוח (ממש עד פתח ביתך) וזמין, ויותר חשוב מזה שהחפצים שלכם בטוחים ושמורים היטב.

לקבלת הצעת מחיר גמישה

השאירו פרטים וניצור איתכם קשר בהקדם